Přihlášení
LOOK Models






KONTAKTY

LOOK models Česká republika

Rybná 716/24, Staré Město,
110 00 Praha 1
IČ : 044 31 758

+420 777 504 305

Jaroslav Tylinger
Majitel - CEO
majitel ochranné známky

+420 608 814 019

jaroslav.tylinger@lookmodels.cz

Josef Fritsch
Majitel / jednatel společnosti

+420 606 929 882

josef.fritsch@lookmodels.cz

Hana Bulled
Ředitelka společnosti


+420 728 760 303

hana.bulled@lookmodels.cz

Vitaly Make
Ředitel pro východní Evropu




vitaly.make@lookmodels.cz

Tereza Wančová
Skautka - Ústecký kraj

+420 728 748 554

tereza.wancova@lookmodels.cz

Eva Halířová
Skautka - koordinátor ČR

+420 777 486 000

eva.halirova@lookmodels.cz

Marcela Kuřinová
Skautka - Praha

+420 733 252 108

marcela.kurinova@lookmodels.cz

Tereza Blažková
Skautka - Cheb

+420 775 541 994

tereza.blazkova@lookmodels.cz

Arina Anufrieva
Skautka

+420 773 993 959

arina.anufrieva@lookmodels.cz

Rob Piroška
Fotograf

+421 915 703 800

rob.piroska@lookmodels.cz

Michal Pavlík
Fotograf

+420 603 457 073

michal.pavlik@lookmodels.cz

Josef Adlt
Fotograf

+420 608 822 565

josef.adlt@lookmodels.cz
Bankovní účet : 41 94 83 93 89 / 0800






Návrat na úvodní stránku



NAPIŠTE NÁM


Vaše jméno :

E-mail :

Telefon :

Zpráva / dotaz :

Odeslat zprávu



LOOK models Česká republika
Rezidenční usedlost Šafránka
Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1






Napište nám


www.lookmodels.cz

BOOKING : www.lookmodels.cz/booking

Tel. : +420 777 504 305








IČO: 044 31 758
Bankovní účet : 419 483 938 9/0800

© LOOK Models Czech Republic 2016





ZAHRANIČNÍ ZASTOUPENÍ :

Rusko
Ukrajina
Slovensko
USA
Německo
Francie
© LOOK Models 2018