Béžová čalouněná podnožka MICADONI Jodie

8 533 

Popis produktu

Podnožka Jodie od značky Micadoni zaujme svou krásnou siluetou. Elegantní strukturovaná tkanina, která se značí viditelnou vazbou vláken bez lesku, prošla testem na cigarety, díky čemuž je vhodná i do komerčních prostor. Nízká podnož ladí s útulnou siluetou nábytku. Skvěle doplní jakoukoliv pohovku ze série Jodie. Velký výběr modulů vám umožní vytvořit si kombinace, které budou nejlépe vyhovovat vašemu obývacímu pokoji v minimalistickém či skandinávském stylu.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou podnožku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

 

Katalogové číslo: MIC_POUF_78_F1_JODIE1 Kategorie: , , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty