Béžová sametová podnožka MICADONI Jodie

8 533 

Popis produktu

Pohovky ze série Jodie můžete doplnit praktickou podnožkou a užít si tak ještě větší pohodlí. Podnožka poslouží nejen k vyložení unavených nohou – představuje také další prostorné místo k sezení navíc a využít ji můžete také místo konferenčního stolku a získat tak prostor k odložení ovladačů, časopisů, knih a dalších drobností. Její sametové čalounění je velice odolné a prošlo také testem hořlavosti, proto se nemusíte bát pořídit si ji i do domácností s mazlíčky nebo malými dětmi. 

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

 

Katalogové číslo: MIC_POUF_51_F1_JODIE1 Kategorie: , , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty