Béžové bouclé křeslo MICADONI Chuck

11 507 

Popis produktu

Křeslo Church je výjimečný kus nábytku, který je potažen bouclé tkaninou. Tato látka byla vytvořena v duchu udržitelného rozvoje. Materiál je vyroben z polyesteru, který se získává recyklací plastových lahví. Výběrem židle Chuck nejen podtrhnete estetiku svého interiéru, ale navíc přispějete ke snížení množství odpadu. Hladké, zaoblené linie křesla tvoří vizuální harmonii, jež působí uklidňujícím dojmem. Křeslo Church disponuje otočnou funkcí, která umožňuje jeho snadné otáčení do libovolného směru. Jedinečné provedení křesla poskytuje nejen bezkonkurenční pohodlí, ale také přináší do vašeho domova prvek uměleckého vyjádření. Ať ji umístíte do elegantního městského loftu nebo minimalisticky zařízeného domu, toto křeslo jistě upoutá pozornost každého, kdo se s ním setká. 

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celé křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

 

Katalogové číslo: MIC_ARM_186_F1_CHUCK1 Kategorie: , , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty