CXL by Christian Lacroix Světle šedá sametová rohová pohovka CXL Provence 328 cm, levá

87 459 

Popis produktu

Rohová pohovka Provence potvrzuje, že klasický a jednoduchý design nikdy neomrzí! Sametové čalounění dodává pohovce elegantní vzhled a vysoká černě lakovaná podnož z bukového dřeva propůjčuje sezení lehkost. Látka s jemným leskem vykazuje vysokou odolnost proti oděru, a nese certifikát Oeko-Tex®. Z látky jsou vyrobeny i polštářky, které vám zaručí dostatečné pohodlí při odpočinku. Pomocí rohového provedení můžete svůj prostor využít naplno přidáním dalšího místa. Ať už si vyberete křeslo nebo rohovou sedačku, každý kus z kolekce Provence vdechne vašemu domovu harmonii. V nabídce jsou v sametovém nebo strukturálním látkovém provedení. Vyberte si ten pravý kousek i k vám domů!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip.: Doporučujeme čistit pohovku měkkým kartáčem. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby zvenčí dovnitř a vyhněte se silnému tření mokrých vláken. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě. Nepoužívejte agresivní čistící prostředky ani vysavač.

 

Katalogové číslo: CXL_LC_2_F2_PROVENCE8 Kategorie: , ,

Související produkty