Hoorns Zelená dřevěná skříň Ybo 190 x 95 cm

12 584 

Popis produktu

Nadčasová policová skříň Ybo od značky Hoorns splní vaše všechny požadavky – je praktická, stylová a dá se dobře kombinovat s dalším nábytkem. Vyrobena je z kvalitního borovicového dřeva s certifikací FSC a následně lakována tlumenou zelenou barvou. Skříň Ybo nabízí dostatek úložného prostoru v podobě 5 prostorných polic. Oceníte ji i v menší místnosti, jelikož díky svým úspornějším rozměrůmnezabírá moc místa. Její čistý a minimalistický design zapadne do všech moderních interiérů, ale bude se také skvěle vyjímat v interiérech v rustikálním nebo japandi stylu. V naší nabídce naleznete další nábytek z této série – jednoduše tak vybavíte celou místnost!

Pozn.: Borovicový nábytek z této kolekce je ošetřen ekologickým lakem na vodní bázi, který výrazně prodlužuje životnost výrobku. Ošetřená borovice se snadno udržuje mírně navlhčeným hadříkem. Mokré skvrny doporučujeme ihned vysušit.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

 

Katalogové číslo: 374067-F Kategorie: , , ,
Výrobce:Hoorns

Související produkty