Hoorns Zelený úložný box Ybo 100 x 56 cm

8 179 

Popis produktu

Hledáte uzavíratelný box na hračky nebo úložnou komodu do industriálně laděné ložnice? Úložný box Ybo od značky Hoorns splňuje obojí. Je vyroben z masivního borovicového dřeva s certifikací FSC a lakovaný v tlumeně zeleném odstínu. Bytelný, rustikální design dotváří černé detaily v podobě koleček s brzdovou zarážkou a uzavíratelných kovových přezek. Nevšedně doplní moderní interiéry a jeho tmavé tóny vyniknou i v jinak světlém pokoji. V naší nabídce naleznete další nábytek z této série – jednoduše tak vybavíte celou místnost!

Pozn.: Borovicový nábytek z této kolekce je ošetřen ekologickým lakem na vodní bázi, který výrazně prodlužuje životnost výrobku. Ošetřená borovice se snadno udržuje mírně navlhčeným hadříkem. Mokré skvrny doporučujeme ihned vysušit.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

 

Katalogové číslo: 374068-F Kategorie: , , ,
Výrobce:Hoorns

Související produkty