Modrá čalouněná podnožka MICADONI Ruby 93 x 93 cm

8 479 

Popis produktu

Podnožka Ruby od společnosti Micadoni je skvělým doplňkem do vašeho obývacího pokoje. Je čalouněna hustou tkaninou, která je navíc pokryta hydrofobní vrstvou, což chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Tato vlastnost je zvláště užitečná v domácnostech s dětmi nebo zvířaty. Díky vysoké odolnosti proti oděru si můžete být jisti, že podnožka zachová svůj krásný vzhled i při častém používání. Barevné lemování čalounění dodává podnožce elegantní vzhled, což z ní činí nejen funkční, ale i stylový kus nábytku. S kombinací pohovky, lenošky a křesla ze stejné kolekce si můžete vytvořit sezení přesně podle vašich představ. Díky tomu získáte jednoduchou, ale sofistikovanou skandinávskou obývací sestavu.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou podnožku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

 

Katalogové číslo: MIC_POUF_138F_F1_RUBY2 Kategorie: , , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty