Světle hnědá kožená polohovací rohová pohovka MESONICA Brito 300 cm, pravá

106 695 

Popis produktu

Designová rohová pohovka MESONICA Brito bude díky svému úchvatnému vzhledu nepřehlédnutelnou součástí Vaší domácnosti. Pohovka je čalouněna z pravé kůže v odstínu světle hnědé, která působí příjemně na dotek. Pohodlnost pohovky zaručuje zejména elektronicky polohovatelný sedák a zádová opěrka navíc s možností polohování opěrky hlavy. Tato pohovka je špičkovým modelem v kolekci MESONICA. Pohovka Brito svými proporcemi nabídne nejen prostorné a pohodlné místo pro 4 osoby, ale zamilujete si také její čisté linie a nadčasový vzhled. Skvěle vynikne ve vintage i industriálně laděných interiérech.

Pozn.: Každá vrstva přírodní kůže se může lišit vzhledem a strukturou. Díky tomu se každý kus nábytku stává jedinečným. Potahová kůže se může srážet a roztahovat, čalounění se přizpůsobí podmínkám prostředí.

Tip: K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrn pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby zvenčí dovnitř, vyhněte se silnému tření mokrých vláken. Po odstranění skvrny nechte uschnout při pokojové teplotě. Před čištěním doporučujeme vyzkoušet čisticí prostředek na skryté části křesla, aby nedošlo k poškození kůže. Pro prodloužení životnosti čalounění doporučujeme chránit povrch před domácími mazlíčky.

 

Katalogové číslo: MESONICA-BRITO-115A-4R Kategorie: , , ,
Výrobce:Mesonica

Související produkty