VONDOM Hnědé plastové zahradní lounge křeslo SOLID

5 142 

Popis produktu

Křeslo SOLID vypadá, jako kdyby bylo vytesáno z kamene, ale překvapí vás jeho lehkost, kterou má díky svému složení ze 100 % polypropylenu s přídavkem minerálních směsí. Autorem křesla pro značku VONDOM je italský architekt a designér Stefano Giovannoni, který se specializuje zejména na plastové výrobky. Jeho práce jsou součástí stálého archivu Centre Georges Pompidou a sbírky MOMA v New Yorku. Jednoduché barevné provedení a působivý design dělá z křesla nadčasový kousek, který rozhodně neomrzí. SOLID je dostupné v bílé, černé, béžové či hnědé barvě a jistě oceníte i to, že je křeslo stohovatelné. Ať už hledáte designový sedací nábytek pro vaši domácnost, nebo pro komerční prostory, křeslo SOLID by rozhodně nemělo uniknout vaší pozornosti.

TIP: Při údržbě použijte navlhčený hadřík a jemný čisticí prostředek, ihned osušte. Nikdy nepoužívejte agresivní čisticí prostředky nebo abrazivní materiály, které mohou poškrábat povrch.

Pozn.: Exteriérová fotografie je pouze ilustrační, křeslo je hnědé. Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem. 

 

Katalogové číslo: VO-55023_BRONZE Kategorie: , , ,
Výrobce:VONDOM

Související produkty