VONDOM Světle béžové plastové zahradní lounge křeslo BLOW

41 140 

Popis produktu

Křeslo BLOW je vyrobeno 100 % recyklovatelného polyethylenu, díky čemuž je ekologicky nezávadné a je možné jej použít i ve venkovním prostředí. Autorem křesla pro značku VONDOM je italský architekt a designér Stefano Giovannoni, který se specializuje zejména na plastové výrobky. Jeho práce jsou součástí stálého archivu Centre Georges Pompidou a sbírky MOMA v New Yorku. Autor v této řadě skrývá velmi abstraktní a kreativní motiv pohodlného polštáře. Jednoduché barevné provedení a působivý design dělá z křesla nadčasový kousek, který rozhodně neomrzí. BLOW nabízíme nejen v pestré škále barev, ale i v matné nebo lakované úpravě.

TIP: Při údržbě použijte navlhčený hadřík a jemný čisticí prostředek, ihned osušte. Nikdy nepoužívejte agresivní čisticí prostředky nebo abrazivní materiály, které mohou poškrábat povrch.

Pozn.: Exteriérová fotografie je pouze ilustrační, křeslo je světle béžové. Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.

 

Katalogové číslo: VO-55014F_ECRU Kategorie: , , ,
Výrobce:VONDOM

Související produkty